English French German Spain Italian Dutch Russian Portuguese Japanese Korean Arabic Chinese Simplified

                                                            BABYSITTERS-ΒΡΕΦΟΚΟΜΟΙ

   Σταχυολογούμε για εσάς ποικίλες αγγελίες προσφοράς θέσεων απασχόλησης,από διάφορες πηγές της αγοράς εργασίας.Οι αγγελίες που προέρχονται από διάφορους

ιδιώτες,αναγράφουν το δικό τους τηλέφωνο ή e-mail.

Ζητούνται δύο νηπιαγωγοί ΑΕΙ έως 29 ετών, με τουλάχιστον 3μηνη κάρτα ανεργίας για πρόσληψη με πλήρη απασχόληση από τον Σεπτέμβριο σε παιδικό σταθμό στη δυτική Θεσσαλονίκη.Απαραίτητη η άριστη γνώση Αγγλικών.

 Αποστολή βιογραφικών στο mytrollsacademy@gmail.com

  Ζητείται κοπέλα 20-30 ετών, με παιδαγωγικές σπουδές ΑΕΙ, ΤΕΙ ή ΙΕΚ & πείρα στην απασχόληση παιδιών, με μητρική γλώσσα τα Ελληνικά αλλά και καλή γνώση Αγγλικών, για εργασία ως part-time εσωτερική νταντά σε φιλική οικογένεια με Ελληνίδα μαμά, Ελληνοβρετανό μπαμπά & 2 δίγλωσσα παιδάκια (αγοράκι 8 και κοριτσάκι 5). Έναρξη Σεπτέμβριος 2018 για συνεργασία όλη τη σχολική χρονιά. Εμπειρία και συστάσεις απαραίτητες. Μισθός συζητήσιμος αναλόγως προσόντων.

 Αρμοδιότητες: να φέρνει τα παιδιά σπίτι από το σχολείο, να τα απασχολεί δημιουργικά στα Ελληνικά, ελαφρές οικιακές εργασίες όπως σιδέρωμα, τακτοποίηση παιχνιδιών κλπ. (καθαρίστρια έχουμε) και baby-sitting 1-2 βράδια την εβδομάδα. Ωράριο: 2-8μμ. Τα πρωινά & όλο το Σαββ/κο ελεύθερα.

Μας ενδιαφέρει πολύ να μη χάσουν τα παιδιά την ικανότητά τους στα Ελληνικά, οπότε θέλουμε άνθρωπο που με κέφι θα τα απασχολεί με παιχνίδια, παραμύθια και κατασκευές στα Ελληνικά.

Παρέχουμε στέγαση σε πριβέ όροφο με υπνοδωμάτιο και μπάνιο στο σπίτι μας στη Ζώνη 2 του Λονδίνου, με κήπο, δέκα λεπτά από τη στάση μετρό. Διατροφή/λογαριασμοί πληρωμένοι, όλες οι μετακινήσεις με τα παιδιά, δωρεάν wi- fi. 28 μέρες άδεια και εισιτήρια από/προς Ελλάδα πληρωμένα.

Η θέση θα ήταν ιδανική για μια κοπέλα που θα ήθελε να αποκτήσει την εμπειρία της ζωής στο Λονδίνο χωρίς τα έξοδα διαμονής/διατροφής, και που ίσως θέλει τα πρωινά να ασχοληθεί με κάτι άλλο (π.χ. εκμάθηση Αγγλικών ή κάποιο άλλο αντικείμενο).

 Για πληροφορίες,αποστολή βιογραφικού με φωτο στο: exxetaso@yahoo.com

 ΚΟΠΕΛΑ έως 35 ετών ζητείται για φύλαξη και δημιουργική απασχόληση βρέφους 2 μηνών στον Νέο Κόσμο. Επιθυμητά προσόντα, πτυχίο Βρεφονηπιοκόμου ή Νηπιαγωγού και σχετική προϋπηρεσία κατά προτίμηση με συστάσεις.Αποστείλατε βιογραφικό στο panags1000@hotmail.com

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ ή με σχετικές σπουδές - Ελληνίδα, με μεταφορικό μέσο, για πλήρη ή μερική απασχόληση, ζητείται να αναλάβει τη φροντίδα δυο μωρών, απαραίτητες συστάσεις και προϋπηρεσία, πολύ καλές αποδοχές, Ραφήνα, 10:00-20:00 2108814614

Ζητείται κυρία ως 45 ετών,πρόθυμη,ευγενική,για εργασία ως babysitter για φύλαξη παιδιών,4 και 8 ετών,αντίστοιχα,σε οικία στην Πολιτεία,παρέχεται διαμονή,άνετο περιβάλλον,ξεχωριστό δωμάτιο διαμονής,2 ρεπό την εβδομάδα.μισθός 1.400€ για πληροφορίες,αποστολή βιογραφικού με φωτο στο finerex@yahoo.com

ΚΥΡΙΑ έως 40 ετών αποκλειστικά Ελληνίδα ζητείται για φύλαξη μωρού, πλήρης απασχόληση 12.00 - 20.00 , 1 Σάββατο περιοχή Φιλοθέη εμπειρία συστάσεις και σχετικές σπουδές απαραίτητα τηλ.επικοινωνίας 6936993602

                                                    Άν ενδιαφέρεστε για θέσεις εργασίας στο εξωτερικό,δείτε εδώ!

ΚΟΠΕΛΑ έως 30 ετών ζητείται για φροντίδα παιδιού 3 ετών, ωράριο 11.00 - 21.00, περιοχή Αγιος Ιωάννης Ρέντη, αμοιβή 600€  τηλ.επικοινωνίας 6978146436

 ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΌΜΟΣ ή με σχετικές σπουδές και εμπειρία ζητείται για τη φροντίδα- δημιουργική απασχόληση,   διδύμων, 3  μηνών  και οικιακές εργασίες γύρω από αυτά. Θα υπάρχει πάντα και η βοήθεια της μαμάς. 9ωρη καθημερινή απασχόληση (εκτός Σαββάτου και Κυριακής) στο Περιστέρι. Αμοιβή 600 ευρώ, ωράριο 8.30- 17.30. Παρακαλώ αποστείλατε βιογραφικά με φωτογραφία στο cboratzi@gmail.com. Συστάσεις απαραίτητες.

 ΒΑΒΥ SITTER μία κυρία εσωτερική έως 40 ετών (Ελληνίδα ή αλλοδαπή), έντιμη και εργατική, ζητείται  από ένα ζευγάρι Ελλήνων για να εργαστεί άμεσα στην οικία τους στα Σφακιά Κρήτης. Η κυρία θα έχει για καθήκοντα,  μόνο τη φροντίδα του παιδιού 1.1/2 ετών και εν μέρει τη καθημερινή φροντίδα της οικίας (δηλ. μόνο τα απολύτως απαραίτητα). Παρέχονται άριστες συνθήκες διαμονής (σε ξεχωριστό δωμάτιο και μπάνιο), διατροφή και 1 ρεπό εβδομαδιαίως. Η θέση προσφέρεται στα 800€ καθαρά και προσφέρεται και για μόνιμη εργασία. Οι ενδιαφερόμενες υποψήφιες, που έχουν αληθινή διάθεση για εργασία, μπορούν να στείλουν αναλυτικό βιογραφικό και φωτογραφία, αναφέροντας τον κωδικό ΒΑΒΥ SITTER/ΚΡΗΤΗ στο e-mail: dkokkor@gmail.com

ΝΗΠΙΑΓΩΓΟΣ 27 - 35 ετών, πτυχιούχος, για δημιουργική απασχόληση παιδιού 4 ετών, 8ωρη απασχόληση και Σαββατοκύριακο, με 1 ρεπό καθημερινή, περιοχή Παλαιό Ψυχικό, καλός μισθός, ασφάλιση τηλ.επικοινωνίας 6957832086

Γηροκόμοι-αποκλειστικές-οικιακό προσωπικόΓηροκόμοι-αποκλειστικές-οικιακό προσωπικό

Γηροκόμοι-φροντίδα ηλικιωμένων-οικιακό προσωπικό

Baby-sitters-βρεφοκόμοι-φύλαξη παιδιώνBaby-sitters-βρεφοκόμοι-φύλαξη παιδιών

Baby-sitters-βρεφοκόμοι-φύλαξη παιδιών και βρεφών

Σερβιτόροι-σερβιτόρες-προσωπικό καφέΣερβιτόροι-σερβιτόρες-προσωπικό καφέ

Σερβιτόροι-σερβιτόρες-προσωπικό καφέ

Καμαριέρες-προσωπικό για ξενοδοχείαΚαμαριέρες-προσωπικό για ξενοδοχεία

Καμαριέρες-προσωπικό για ξενοδοχεία-rooms to let

 Στόχος μας είναι η δημιουργία μιας σχέσης εμπιστοσύνης και συνεχούς συνεργασίας

 μαζί σας.Για αυτό το λόγο η ομάδα των διαχειριστών μας είναι συνεχώς διαθέσιμη,

 για κάθε απορία,ερώτηση ή ανάγκη σας,έτσι ώστε να σας προσφέρει υπηρεσίες,

προσαρμοσμένες στις απαιτήσεις σας και χωρίς περιττές επιβαρύνσεις.

Καλή περιήγηση!